Dnes je 27.5.2017, svátek má Valdemar a zítra Vilém

Uzávěrka následujícího vydání TN

13.10.2016

Pro připravované vydání  Tuklatských novinek Vás  prosíme o zaslání příspěvků.
Zasílejte  do 18.10.2016 na tuklatskenovinky@seznam.cz.

Za redakci TN děkuje
Pavla Holoubková

Jan Psota na autogramiádě v Rostoklatech

Plakát

Informace – uzavírka Úvaly

13.08.2016

Od pondělí 22.8.2016, bude uzavřena komunikace III01214 v ulici Riegerova, Dvořákova a Škvorecká od č.p. 65 po odbočku k Penny marketu. Jedná se o I. etapu, která by měla být ukončena nejpozději do 31.1.2017.Následně převezme KSÚS tuto část díla a bude možno tento úsek úplně otevřít.

Navazovat bude II. etapa od Penny po světelnou křižovatku a most před č.p. 65. Tato etapa si vyžádá uzavírku nejpozději do 31.5.2017. Místním obyvatelům  bude umožněn průchod staveništěm v zabezpečeném koridoru, tak aby nedošlo k pádu nebo jiným zraněním v místě staveniště. Za staveniště ponese plnou zodpovědnost dodavatel stavby a z tohoto důvodu nebude vjezd/průjezd automobilů (mimo stavbu) umožněn od 22.8.2016 do 31.1.2017.
O průběhu stavby budou občané průběžně informováni na webových stránkách města Úvaly, facebooku města a v Životě Úval. V případě dotazů se prosím kdykoli obraťte na odbor investic a dopravy MěÚ Úvaly.

Město Úvaly děkuje za pochopení

Mapa uzavírky a objízdné trasy

Oprava komunikace Úvaly
Název: Oprava komunikace Úvaly
Velikost: 2 MB

Záměr pronájmu

4.08.2016

Záměr pronájmu
Název: Záměr pronájmu
Velikost: 44 kB

Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

28.07.2016

Dne 4. 8. 2016 bude v obcích Tuklaty a Tlustovousy od 7 do 17 hodin přerušena dodávka elektřiny.

DOTAZNÍK

Dobrý den milí přátelé,

věnujte prosím minutku svého času k vyplnění následujícího dotazníku o jedné otázce. http://www.survio.com/survey/d/A6M2F9Z7T2N8J3I9P

Po vydání úspěšné knihy Klepec: Vrch na Kolínsku se poohlížím po novém několikaletém regionálním projektu (tématu) pro knižní zpracování. Po diskuzích se čtenáři na knižních podvečerech vzešlo několik zajímavých námětů, které si zaslouží pozornost a každý by bylo možné víceméně zpracovat. Který z námětů se Vám zamlouvá nejvíc? Rozhodnout můžete nyní i VY svým hlasem, nebo námětem. Neváhejte a hlasujte. Námět, který od Vás získá nejvíce hlasů, se dočká knižního zpracování.

Dotazník je aktivní do 31. července 2016 do 23:59 hodin. Po skončení ankety vyhodnotím výsledky a zveřejním je na facebooku. Rovněž budete informováni z regionálního nebo lokálního tisku o zvoleném projektu.

Kniha Klepec: Vrch na Kolínsku je pro zájemce ještě stále k dipozici v Informačních centrech Český Brod a Úvaly. Pro značně vysoký zájem za první 3 měsíce od emise knižního nákladu uvažujeme o případném dotisku knihy.

S přáním příjemného dne

Jan Psota, publicista

Zápis č. 7/2016 ze zasedání zastupitelstva obce

Oznámení o vyložení návrhu změněné mapy BPREJ na části kat. území Tlustovousy